Başlarken...

Hibezeka nedir? Ne anlamda işinize yarar? Yeni bir iş kurma fikriniz varsa, mevcut işletmenizi büyütmek istiyorsanız ya da devlet destekli olarak proje / iş fikri geliştirmek istiyorsanız hibezeka sizin tam da işinize yarayacak olan yazılımdır. (Aşağıya Kaydırarak Keşfet)

Keşfet

Yeni bir işletme mi kuruyorsunuz?

Eğer bir iş fikriniz var ve KOSGEB’den alabileceğiniz Hibe ve Kredi miktarını merak ediyorsanız, size birkaç basit sorum olacak bunu cevaplayabilirsiniz.

BURAYA TIKLA VE DETAYLARI ÖĞREN

Mevcut işletmenizi mi büyütüyorsunuz?

Mevcut işletmenizi yurt içi ve yurt dışında devlet destekli olarak nasıl büyütebileceğinizi öğrenmek mi istiyorsunuz? Birkaç basit soru ile hangi desteklerden faydalanabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

BURAYA TIKLA VE DETAYLARI ÖĞREN

İhracat ağınızı büyütmek mi istiyorsunuz?

Yurt dışında ihracat ağınızı devlet destekleri ile nasıl büyüteceğinizi merak mı ediyorsunuz? Birkaç basit soru ile hangi desteklerden faydalanabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

BURAYA TIKLA VE DETAYLARI ÖĞREN

Ar-Ge, Ür-Ge ve inovasyonda hızla ilerlemek mi istiyorsunuz?

Araştırma-geliştirme ve inovasyon konularında hızla ilerlemek, bir adım daha büyümek mümkün! Nasıl mı? Birkaç basit soru ile Ar-Ge, Ür-Ge ve İnovasyon konularında hangi destek programlarından yararlanabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

BURAYA TIKLA VE DETAYLARI ÖĞREN

CDS, hep bir adım sonrasını düşünenlerin yanında!

CDS’nin, 21 sektörden alanında uzman danışmanlar ile sizlere sunduğu danışmanlık alanları ile işiniz ile ilgili merak ettiğiniz konularda detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. 13 ayrı hibe desteği ile ilgili aldığınız karnenizin analizi ve sonucunda sahip olabileceğiniz destekler hakkında tüm süreci profesyonel bir şekilde tamamlayabilirsiniz. CDS, hep bir hamle sonrasını düşünen, işini şansa bırakmayan herkesin yanında

BURAYA TIKLA VE DETAYLARI ÖĞREN

Proje Destek Sistemi ile nokta atışı yapmak ister misiniz?

Projelerinizi kendiniz kurgulayabileceğiniz, nokta atışı çözümler üretmenizi sağlayacak PDS çok yakında hizmetinizde!

Çok Yakında...